KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545029
nr 1454 5029
Oidentifierad konstnär. "Kristall". Signerad, daterad -76. Olja på duk, 60x71 cm, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:25:02
300 kr
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Halvkristall